Tervis 05.12.17 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Mul on nimelt küsimus mida ma peaks tegema mul on ühel pool ninas vahet nagu olekskoorik mis lahti tuleb ja hakkab noh mitte päris verd tulema aga selline on, ja see on raseduse viisel kuudel on alates olnud, see on selle aasta juulist kuskil alates olnud.
Teiseks, miks mul lõi vahe peal ühele pool rinna alla valu.
Ja mille pärast pole mul päevad alanud, mul oli sünnitus ka nii et plasenta ei tahtnud välja tulla, ja nad pidid narkoosi all välja võtma, kas see tähendab et nad jätsid midagi veel sisse.

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Koorik ninas viitab, et nina limaskest on kuiv ja vajab niisutamist. Selleks sobivad apteekis käsimüügis olevad Nisita salv ja Coldastop ninaõli.
Teie küsimuse teisest poolest ei saanud kahjuks aru. Oletan, et olete olnud hiljuti rase, aga millal sünnitasite? Kas toidate last rinnaga? neid fakte teadmata ei oska küsimuse teisele poolele vastata.
Lugupidamisega
Kristi Otsmaa