Jalal laigud 20.08.17 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Jala peale tekkisid punased laigud. Kõigepealt üks ja siis suurem laik. Edasi ei levi.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Väga kena, et olete lisanud pildi. See esimene laik meenutab nahaseent, võimalik et ka varikoosne ekseem või allergiid küüneseenest. Jalga tuleks kogu ulatuses vaadelda. Soovitaksin salvi, travocort 3 x päevas, 10 päeva ja siis hinnata toimet. See on retseptiravim ja selle kirjutab perearst. Kindlasti soovib ta jalga ka vaadata ja siis määrata kõige õigema ravi.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi