Jalavalu 22.10.14 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere . Mul on küsimus selline , et mul jalad juba mitu päeva valutavad talla alt kuni põlvedeni , see valu on selline häiriv ei oska midagi ette võtta . Muidu on ennem ka olnud aga siis on ainult natuke aega valutanud aga nüüd on juba päris kaua .

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kahjuks jääb Teie jagatud infost veidi väheks, et midagi täpsemat arvata. Vahest veenide liigtäitumisest pinge ja valu, vahest sääreluude luuümbrise kerge põletik. Vahest hoopis tallaluse sidekirme põletik või hoopis kannakõõluse ülekoormus ja valu. Soovitan seisundi täpsustamiseks pöörduda arsti poole, seniks aga korrlaikult võtta valu ja põletikuravimit- nt ibuprofeen 400 mg 3 x päevas.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi