Lööve nahal 20.11.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere

Mul tekkis vasaku jala reie sisekülje ülaosasse pildil olev lööve. Esialgu olid täpid roosamad ja veidi suuremad. Sügelust oli samuti. Nüüd on lööbe tekkimisest nädal möödas. Ise seostan seda spaaga, kuna käisin õelapsega lastebasseinis ja istusin seal madalas soojas vees päris pikalt. Mida peaksin tegema?

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Tõenäoliselt on iseparanev probleem. Ärge ärritage antud piirkonda, vajadusel kaitsvat kreemi kasutada.

Head soovides,
Vanda Kristjan