Valus neelata. 16.09.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere!

Selline mure, et olen c.a 2 aastat suitsetanud, aga nüüd on selline asi, et kui tossu tõmmata siis lõõb kõrisse valu sisse. Süüa/juua ja kõike muud saan teha. Mis see võiks olla? Olen ise ka hetkel haige, palavik, nohu ja kõha.

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Tõenäoliselt suitsus olevad ained ja temperatuur ärritas põletikulist limaskesta . Suitsetamine kahjustab limaskesta ja ka kogu keha tervist.

Head soovides,
Vanda Kristjan