Kõrge B 12 ja ferratin 06.09.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere!
Mina uurin, millest võib tingitud olla kõrge ferratin ja kõrge B 12 vereanalüüsis? Ferritin on üle 200 ja B12 on ligi 700. Kuna mul on olnud ka halvaloomuline kasvaja, kas need näidud on ohumärk?

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Analüüside interpretatsiooni tuleb küsida oma raviarstilt, kes jälgib analüüse, teab varasemate analüüside vastuseid ja omab kogu informatsiooni. Üksiku analüüsi alusel ei saa midagi öelda.

Head soovides,
Vanda Kristjan