Kõrv valutab ning on valus katsuda 02.07.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere. Kõrva on eilsest (1.07) valus katsuda, hullem valu hakkas õhtul. Novembris oli mul äge seroosne keskkõrvapõletik ja pidin arsti juures iga nädal käima, siis tuli kõrvast rohelisi mädatäppe, mida meie linna arstid varem näinud polnud. Kas selline asi võib korduv olla?

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Valu kõrvas vajab kindlasti arstiga nõu pidamist. Tegu võib olla nii keskkõrvapõletikuga kui ka kuulmekäigu põletikuga. Mõlemad vajavad ravi.

Head soovides,
Vanda Kristjan