Loove nahal 14.10.18 / Peavalu

Külastaja küsib:

lapsel nahalööve. Nüüd on punne oluliselt juurde tulnud. Alguses oli ainult vasakul jalal.

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere! Nahalöövet on keeruline objektiivselt kirjeldada ja seetõttu ei saa ka probleemi hinnata. 08.10.18 käisite vastuvõtul, kus anti esmased soovitused ja jäeti jälgimisele. Kui probleem püsib või hoopis süveneb, siis peab uuesti võtma ühendust perearstikeskusega. Kõige õigema otsuse saab teha visuaalse hinnangu järgselt.

Lugupidamisega,
dr.V.Kristjan