TERE.parem peapool meele kohast valutab on tuim ja suve tunne.silm ka tuikab ja jookseb vett just ülevast nurgast.olen reuma haige spndüliit. 29.01.18 / Peavalu

Külastaja küsib:

TERE.parem peapool meele kohast valutab on tuim ja suve tunne.silm ka tuikab ja jookseb vett just ülevast nurgast.olen reuma haige spndüliit.

Arst vastas:

Mark Braschinsky

dr Mark Braschinsky

Neuroloog

Tere,
infot on küll vähevõitu, kuid olemasoleva põhjal võib soovitada neuroloogi konsultatsiooni, kes otsustab täiendavate uuringute vajadust. Võib olal tegemist esmase peavalu vormiga (trigeminaalne autonoomne peavalu), kuid see eeldab teiste põhjuste välistamist.
Lugupidamisega
M. Braschinsky