Hommikune peavalu 21.11.12 / Peavalu

Külastaja küsib:

Viimasel ajal olen tihti hommikul ärgates tundnud kukla piirkonnas kuni pealaeni rõhuvat peavalu ja on silmade tundlikkus valgusele ning paised silmade all. Enamasti rõhub see valu lõunani ning õhtupoole taas on peas nagu raske tunne.

Arst vastas:

Liis Sabre

dr Liis Sabre

Neuroloog

Tere!
Arvestades seda, et ma ei tea, kas olete ka neuroloogi poole selle probleemiga pöördunud, on arsti seisukohalt oluline, kas praegune peavalu on olnud ühesugune 4 aastat? Kui sageli pea valutab?
Soovitan kindlasti neuroloogi visiiti, et täpsustada, kas on vaja teha visualiseerivaid uuringuid.
Kindlasti hakake pidama tänasest peavalupäevikut, kuhu märkiga valu päev, tugevus, tarvitatud ravimid ja kogused ning kas toimet oli, samuti mensese alguspäev. Võtke päevik konsultatsioonile kaasa, siis on neuroloogil lihtsam otsuseid teha.
Soovin Teile peavaluvaba tulevikku!
Lugupidamisega,
Liis Sabre