Ärevushäire, kaela kangus, valu ja unetus 04.02.20 / Peavalu

Külastaja küsib:

Mure kaela tuimuse, valu kiirgumisega pähe ja unetuse pärast. Viimasel visiidil neuroloogi juurde arvas neuroloog, et tegemist võibolla fibromüargiaga. mis võimalused on paranemiseks, ravi saamiseks ja kuhu pöörduda?

Arst vastas:

Liis Sabre

dr Liis Sabre

Neuroloog

Tere!
Teie kirjeldatud ärevus ja krooniline valu on probleemid, millega tegelevadki koos neuroloog ja psühhiaater. Ravi on Teil ju olemas. Ja kindlasti pole hea liikuda kogu aeg erinevate arstide vahel, vaid ikka samade juures.
Lugupidamisega
Liis Sabre