Pidev peavalu väga tugev. 24.10.18 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere!
Vaevlen juba pikalt peavalude käes.Soovitati kaela süst teha.Küsin kuidas saan seda lasta teha ja kus Pärus tehakse seda.Ei suuda enam ravimeid süüa.

Arst vastas:

Mark Braschinsky

dr Mark Braschinsky

Neuroloog

Tere,
kahjuks, on suhteliselt vähe infot, et öelda täpselt mis peavaluga tegemist on. Samas kui peavalu on juba aastaid, siis see viidab ikkagi mõnele esmasele peavalule. Sageli kontrollimatu sage valuvaigistite tarvitamine teeb asja pikemas perspektiivis hullemaks, kuna misiganes esmane peavalu on, lisandub sinna veel teisene - krooniline peavalu ravimite liigtarvitamisest. Õnneks on see väljaravitav võõrutuse jm kompleksse ravi tulemusena. Siiski diagnoos ja tõpne ravi eeldab palju enamat informatsiooni - tuleb tulla neuroloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega
M. Braschinsky