tugev peavalu 28.06.17 / Peavalu

Külastaja küsib:

lühidalt, rohud mida olen siiani võtnud ,enam ei mõju(medrol)
saan aru,et teie ei saa midagi konkreetset välja kirjutada,aga seisukoha saate ikka võtta.Kunagi Te soovitasite,et võiks proovida verapamiili.Kui olen oma arstidele rääkinud sellest,siis paraku pole nad sellest midagi arvanud?????Olen proovinud ka Liitiumiga,aga see polnud tol ajal nii tõhus kui medrol.Kahjuks mu oma neuroloog on kuni augustini puhkusel ja ei saa mind aidata.Samas ei oska perearst ka midagi teha???!!!!!!Ma ei teagi mida peaks tegema?

Arst vastas:

Mark Braschinsky

dr Mark Braschinsky

Neuroloog

Tere,
jääb mulje, et varasemalt on kahtlustatud kobarpeavalu. Verapamiili peetakse esimeseks valikuks "kobarate" ajal ja nende profülaktikaks. Hooraviks kobarpeavalu ravis on esikohal hapnik-ravi. Täpsemaid soovitusi saan anda, kui tulete konsultatsioonile - täpsustame diagnoosi ja leime sobivaimat ravi.
Lugupidamisega
M. Braschinsky