peavalud otsmikus ja kuklas peale sportiku pingutust. 08.11.16 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere!

Mure selline, et peale õhtust sportliku pingutust ilmuvad ööseti tugevad peavalud otsmikus ja ka kuklas. Üldine kehaline olek halveneb (ebamäärane pinges oleks vms.) samuti selleks ajaks.
Peale treeningut on üldjuhul enesetunne väga hea. Mõne tunni pärast võivad ilmuda kõrvadesse kohinad. Kuid peale magama minekut umbes 2-3-4 paiku ärkan tugeva peavalu peale.
Treeningu ja peavalu vahe on umbes 4-6h.
Igapäevaselt pea üldiselt ei valuta.

Arst vastas:

Mark Braschinsky

dr Mark Braschinsky

Neuroloog

Tere,
vajalik on pea MRT uuring koos MR-angiograafiaga sekundaarse peavalu välistamiseks. Selleks tuleb ennast kirja panna neuroloogile.
Lugupidamisega
M. Braschinsky