Peauimasus vahel nõrk valu eestvaadates paremal peapoolel 08.05.14 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere.

Oktoobris 2013 tekkis autoroolis peauimasus nagu minestamistunne.Käisin emos tehti kompuuter ja mingeid muutuseid ei leitud.Aga peale seda tekkisid pähe, kaela selga kõvad pinged.Tekkis probleem unega umbes kaks kuud.Une järelaitamiseks olid algul unerohud aga need aitasid ainult oma toimeaine ulatuses.Otsisin abi igalt poolt .Lõpuks kirjutati antidepresante.
Kuni jaanuaris kirjutas psühiaater Remerooni mis aitas magama jääda ja parandas olukorda.Hetkel võtan õhtul 15 mg ja soovin varsti loobuda koostöös psühiaatriga.Hetkel käin tööl aga pea läheb päevapeale töödtehes uimaseks ja segab elukvaliteeti.Kahel pool selgroogu kui käsi ettepoole pingutan on ka tunda valulist kas siis pinget või midagi selletaolist samuti kaelapiirkonnas kerget valulist tunnet.Kas antud uimasus võib tekkida olnud suurtest pingetest ja võetud ravimitest ja kas selline uimasus võib kesta pika periooodi peale ravimeid. Tegelen kepikõnniga ja olen käinud massaazis ,nõelravis.Mida oskate soovitada. Tänan!

Arst vastas:

Mark Braschinsky

dr Mark Braschinsky

Neuroloog

Tere,
kuigi siinkohal me vastame ainult peavaludega seotud küsimustele, võin kommentaari korras öelda, et pea uimasus on äärmiselt mittespetsiifiline kaebus, millel on mitmeid põhjusi ning usun, et Teile senini määratud ravi oli igati põhjendatud!
Lugupidamisega
M. Braschinsky