Peavalu öösiti 22.05.12 / Peavalu

Külastaja küsib:

Mul on selline mure, et peaaegu iga öö lööb pähe, paremale poole, tugev valu, mis ei lase magada. See kestab umbes 30 minutit ja siis magan edasi. Vahel harva on ka päeviti valu, kuid enamasti siiski öösiti.
Eelmine suvi oli sama asi.

Arst vastas:

Mark Braschinsky

dr Mark Braschinsky

Neuroloog

Soovitan konsulteerida arstiga!
Üks võimalusi on näiteks kobarpeavalu, aga peaks täpsemalt teada valu iseloomu, kaasuvaid sümptome ja palju muud infot. Tõenäoliselt tuleks teha ka pea uuring.
Lugupidamisega
M. Braschinsky