Peapõrutus 12.03.11 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere! Kukkusin libedaga vastu autot peaga ehk siis peaaegu meelekohaga, väike kriim tuli ja väga valus oli. Pea ka natuke valutas oma aeg.Teadvusekaotust polnud. Kas võin siis arvata, et tegemist pole tõsise kukkumisega ega pole vaja kahtlustada peaajutraumat. Või peaksin muretsema.
Tänud vastamast!

Arst vastas:

dr Toomas Toomsoo

Neuroloog

Tere,

Te ei peaks muretsema. Kui see vastus ei rahulda on alati võimalus lasta ennast kontrollida erakorralise meditsiini osakonnas.