Peavalu ja menstruatsioon 07.03.11 / Peavalu

Külastaja küsib:

mure selline et juba 5 paev valutab mul pea...5 ndal paeval oli valu selline et oli tunne et kaotan teadvuse, oli iiveldus ja koige selle ajal hakkasin yle keha vappuma. valuvaigistid ei aita.teevad selle ainult talutavaks. millest selline pea valu voib olla? kas menstruatsioonist voib see olla.?verem pole midagi sellist olnud....

Arst vastas:

dr Toomas Toomsoo

Neuroloog

Tere,

kui valud on menstruatsiooni ajal võib tegemist olla ka menstruaalmigreeniga.