Pearinglus 03.09.10 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere! kirjutasin , et mul on kätes ja jalgades ja näos selline nõeltega torkimise tunne... see tunne on nüüd enamvähem kadunud, kuigi üksikuid torkeid esineb.. ka pearinglus on.. ütlesite, et ajuhaiguse välistamiseks tuleb teha mrT uuring.. olen nüüd mures, kas peaaju haigus võib kasvajat tähendada? Käisin eile neuroloogil, aga tema ajas mingit imelikku juttu, et see torkimine pole üldse hull asi jne..

Arst vastas:

dr Toomas Toomsoo

Neuroloog

Tere,

et välistada võimalikud ajuga seonduvad probleemid tuleb MRT teha.
Loomulikult kui Teid näeb neuroloog silmast silma võib tal tekkida omad mõtted, kuid mina teeksin neuroloogina Teile MRT.