Ravim Piracetam 06.03.05 / Peavalu

Külastaja küsib:

Arst kirjutas mulle sellise rohu nagu piracetam tft 400 mg , mis see rohi teeb ja mille jaoks seda kasutatakse?

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

Piratsetaami ametlik näidustus on täiendav ravi kortikaalse müokloonuse korral. Kindlasti ei ole see Teie probleem. Nii et: küsige oma arsti käest, sest preparaati kasutatakse ka nn "pehmetel" e. mitte väga tõestatud näidustustel.
Soovitan vaadata samuti ravimi infolehte.