Pearinglus 09.10.04 / Peavalu

Külastaja küsib:

Mul on lapsest saati väga tihti peavalud, ainuke rohi, mida võib alati kodunt leida on valuaigisti.Arst väidab, et see pole migreen. Viimased 2-3 aastat käib mul väga tihti pea ringi, ma nagu vajuks ära ühele küljele.Arstid ei tea ,mis see on.Unustasin öelda , et peavalu on kord selline, et keegi taoks haamriga sulle pähe,kord nagu keegi lõikaks terava noaga.Kui ma tabletti võttan ja peale joon, siis hakkab väga kõvasti ajude kohal pulss lööma nagu keegi taoks täiest jõust.Mis see võiks olla?

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

Peavalu kirjeldus sobiks migreenipeavalule. Samas on öeldud, et see ei ole nii. Kirja teel ei ole täpsemalt hinnata Teie kaebuste (pearinglus)iseloomu ja võimalikku põhjust.