Migreeni ravimid 03.02.04 / Peavalu

Külastaja küsib:

Kuna Clotam on kadunud, siis kas midagi sarnast oleks saada?!? Või oskate Te öelda, millal võiks Clotami jälle apteegist otsida.
Olen valu leevendamiseks kasutanud, kõikke mis on käsimüügis - ei toimi mitte ükski.
Nüüd kirjutati Tramadol välja - see roht tuleb tavaliselt oksendamise teel välja.
Igakord ei kaasne mul migreenihooga oksendamine, aga Tramadoliga on see garanteeritud.
Clotam küll igakord ei aidanud, aga enamasti kui õiget hetke oli tabatud aitas ja ta ei ajanud oksendama ka.
Jaanuarikuu jooksul on olnud mul juba 5 hoogu, koos oksendamisega... see on minu puhul ikkagi ebatavaline.

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

väidetavalt on tolfenaamhape e. clotam uuesti registreerimisel.
Kas olete kasutanud oksendamisvastaseid vahendeid - tablette või küünlaid? Kas arst on Teile triptaanidest rääkinud?