Madal vererõhk 28.07.00 / Peavalu

Külastaja küsib:

kui vererõhk on pidevalt madal 55/85, 45/80, 75/80,75/100,vanust
0n mul 48,madala vererõhuga kaasnevad ka peavalud ja südamepekslemine,
kas on rohtu mis tõstaks vererõhku,arstid väidavad,et ei ole.
kas oskate nõu anda.

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

Neuroloogina puudub mul praktiline kogemus madala vererõhuga seotud kirjeldatud kaebuste efektiivseks lahendamiseks. Küsiksin ise, et kas esmane on madal vererõhk või on põhjus milleski muus. Kindlasti on vajalik põhjalik kardioloogiline kontroll ja südamepekslemise iseloomu kindlakstegemine.