Peapööritus 11.05.20 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere taas

Kirjutasin Teile ennist kirja seoses pearpööritusega, kuid tundub, et jäi lisamata uuringu vastus, millest kirjas mainisin. Lisasin dokumendi.

Arst vastas:

Mark Braschinsky

dr Mark Braschinsky

Neuroloog

Tere,
praegu näen, et Teid on konsulteerinud neuroloog ja oli teostatud magnetresonantstomograafiline uuring, mille alusel tsüst on muutusteta ehk sellega ma kaebusi ei seosta. Kuna uuringuvastusest loen välja, et see on korduv uuring, siis tõenäoliselt uut uuringut teha pole vaja. LOR uuringud pearingluse osas on soovitatavad.
Lugupidamisega
M. Braschinsky