Pea on valus 31.05.19 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere!
Nimelt on mul juba nädal aega pea valus. Väga tugev valu/pitsitus paremal pool otsa ees. Vahepeal ei saa isegi aru, kas see on valu või pea on lihtsalt valus. Peatraumat ei ole saanud, kuid viimasel ajal on olnud eksamid. Ja olen ka maganud lahtise aknaga. Kas peaksin kartma midagi tõsisemat?

Arst vastas:

Mark Braschinsky

dr Mark Braschinsky

Neuroloog

Tere,
et midagi täpsemat pakkuda, peab olema enam infot - peavalu iseloom, ajastus, kaasuvad sümptomid, kroonilised haigused, hiljutised haigestumised (s.h. traumad), võetud ravimid ja nende anused jms. Siiski arvan, et kui probleem pole lahenenud, siis esmast hinnangut peaks andma perearst.
Lugupidamisega
M. Braschinsky