Peavalu ja suitsetamine 26.01.07 / Peavalu

Külastaja küsib:

Mul on juba paar nädalat olnud peavalu,kui suitsu teen.Muidu kaob peavalu ära,aga just siis kui olen natuke suitsetanud tekib kohutav peavalu.Kas seda võib põhjustada suitsetamine.Suitsetanud olen juba üle 9 aasta.ennemalt 1-2 pakki päevas, nüüd aga 1 või vähem.

Arst vastas:

dr Toomas Toomsoo

Neuroloog

Tere,
suitsetamine on kindlasti üks peavalu põhjus, esialgu vähendage suitsetamist ja vaadake kas midagi muutub. Veel parem kui üldse lõpetate suitsetamise.