Kuklapeavalu mitu nädalat liigutamisel nt püsti tôustes, kummardades jne 14.05.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

See algas bussireisi lôpupoole. Kahtlustan sundasendit vôi sain tuult nt laeva peal. Valuvaigistid ei ole aidanud. Segab igapäevaelu. Läbi raskuste olen püüdnud tööl käia jne.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sage põhjus kukla ja peavaluks on kaelalihaste pingest tingitud ühepoolne kuklanärvi ärritus, mida ägestab ka külmetus, tõmbetuul, viirusinfektsioon jne. Prooviga massaazikuuri kaelale.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika