Seisev pilk 12.06.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Väga tihti tekib sellist seisvat pilku, pilk nagu kiilub kinni ja siis kahekordistub, selline nagu unistama jääks aga minul unistama jäämisest se ekimdlasti ei teki. Väga-väga tihedalt päeva jooksul järsku jääb pilt kinni ja kahekordistub. Harva tunnen ka pearinglust päevajooksul.
Ka unustan palju

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui jääte ühte punkti vaatama ja kaasub ka kõnetakistus, mälulünk, võib tegemist olla epilepsia väikeste hoogudega. Selguse saamiseks tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika