Aeg ajalt kaduv kuulmine 02.09.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! diagnoositud Menirei tõbi kadunud kuulmine paremas kõrvas nüüd aga on kuulmine kaduma hakanud vasakus kõrvas -- alati kui olen hoidnud pead kuklas veidikenegi aega, raviks olen määrinud kaelasooni kukla piirkonnast Deep Relief salviga ja hoidnud kaela soojas, kuulmine on taastunud päeva paari möödudes.. Peast on tehtud Resonants Domograaf uuring, midagi sealt leiti aga see ei olevat selle probleemi tekitaja, Küsimus: kas oleks olemas mingi ravi mis leevendaks antud probleemi.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Haigus võib haarata ka mõlemat sisekõrva. Kahjuks tõhusat ravi siiani leitud ei ole.Soovitav on vältida soola, alkoholi ja sigarette. Kui kuulmishäired korduvad, tuleks nõu pidada kõrvaarstiga.

Dr. Ain Pajos