Painav valu vasakus tuharas ja käte suremine öösel 26.11.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas ja kuhu peaksin pöörduma oma murega, kui iga öö valutab vasak tuhar nii, et lööb valu ka jalga ning kubemesse. See kestab paar tundi, olenemata, millises asendis püüan olla. Mingi aja möödudes valu jääb vähemaks või päris kaob ning saan edasi magada. Samuti teeb sama asi valu ka siis, kui olen istunud pikemat aega ühes asendis. Püsti tõustes on selline valu, et ajab lonkama. Kui juba käima saan, siis läheb valu üle. Ja niimoodi iga öö ja päev. Samuti surevad iga öö mul sõrmed ära, vahel ka terve käsi, kuigi ma väga kontrollin, mis asendis neid hoian magamise ajal. Uni on nagunii terve öö häiritud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Asi on segane ja kirja teel lahendust pakkuda ei saa. Tuleks tulla vastuvõtule.
Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos