Näo valu 08.03.01 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere.

Olen Sirli ja kirjutan endast täpsemalt. Olen 32 aastat vana, pinget kui sellist on piisavat.Käin ülikoolis,selaastal lõpetan. töötasin ühispangas,01.02 sealenam ei tööta olen nüüd motell tegevjuht ja korrladan ka siin olevat müüki. lahutasin veebruaris,sest ei suutnud lahkheisid enam taluda,soovin et iga pisiasja kallal ei närita. kasvatan kahte last poiss 13 ja tüdruk 10.

haigusest -olen käinud kõrvaarsti juures kes tegi kõik uuringud läbi,ei leidnud midagi. Tartus käisin lõualuu kirurgias, kes tegi ka pildid,aga ei leidnud midagi. ta soovis et ma haiglasse uuringutele lähen aga siis kadus see valu ära,praegu on igati halb aeg et ei saaks minna ka. perearsti ei ole minu jaoks aega,sest tal on nii palju haigeid ja kirjutab mulle ainult iboprofeeni,suurt ei seleta midagi.

vastust ootama jäädes,Sirli

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Teie vastusest nähtub, et probleeme on Teie praeguses elus hulganisti. Vahel võib valusündroomi tekkimine ja süvenemine olla seotud psüühiliste pingetega ja meeleoluprobleemidega. Sellisel juhul saab abi antidepressantidest ( meeleolu korrigeerivatest ravimitest ), vahel aitab psühholoog.

Kui Teie tervislikku seisundit on põhjalikult neuroloogi poolt uuritud ja mingit patoloogiat pole leitud, võiks abi otsida kas psühholoogilt voi psühhiaatrilt. Kui selline variant Teile ei sobi, võib nõuande saamiseks pöörduda ka neuroloogi poole. Kui sobib, võiksite konsulteerida ka meie erakliinikus"Medex".