käe nõrkus 01.08.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Hommikul kohvi juues võileiba hoidnud vasak käsi ei suutnud võileiba hoida,leib kukkus lauale ja käsi oli täiesti jõuetu.Keel läks ka korraks imelikuks..Mis sellist olukorda võis põhjustada ?Ennem sellist asja tundnud pole.Olen üle 60 aasta vana.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võis olla mööduva ajuvereringehäirega. Kui järgnes ka peavalu, on võimalik ka migreenihoog. Tuleks kontrollida vererõhku, teha EKG, kontrollida veresuhkru ja kolesterooli taset. Seejärel neuroloogi vastuvõtt.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591