valud lauba piirkonnas 15.06.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

selline mure, et viimased neli päeva on hommikuti valud lauba alumises osas silmade kohal. kõige hullem valu on siis, kui kummardun et midagi võtta, siis on selline tunne, et midagi seest poolt surub vastu laupa.
ise tegelen ehitusega, kus pean tihti kummarduma, aga see valu häirb.
äkki oskate öelda milles asi on?

tänud ette!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on põletik otsmikuurgetes seoses kroonilise nohuga. Külastage perearsti.

Dr. Ain Pajos