Müstiline peavalu 02.04.02 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere olen 22 aastane neiu. Tegelen aktiivselt spordiga,õigemini tegelesin. Aasta algusest hakkasid peavalud (pole kunagi ennem sellist probleemi olnud). Need valud on iga päev,aeglaselt süvenevad,iseloomult tuim valu aga ägeneb köhides, füüsilisel koormusel (takistab praegu spordiga tegeleda!). Olen väga mures,kuna see häirib mu igapäeva elu ja ei taha üle minna. Kasutasin ka valuvaigisteid,mõnda aega aitasid, nüüd enam ei mõju? Viimasel ajal olen tihti ärganud surve tunde ja valu peale öösel üles. Mida teha,et leevendust saada?

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere,

Kuna teie peavalud kirja järgi on süveneva iseloomuga, ka öised, siis tuleb neisse suhtuda täie tõsidusega ja teha täiendavad uuringud ( kompuutertomograafia või magnettomograafia).

Palun pöörduge kohe oma perearsti poole, kes suunab Teid neuroloogi vastuvõtule.

Parimate soovidega,

Teie arst.