Probleemid kaelaga 26.03.02 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 46-aastane naine. Kogu elu olen teinud istuvat tööd, sellest viimased

9 aastat arvuti taga. Kael on andnud tunda juba pikemat aega, kuid viimas-

tel aastatel on tööl käimine lausa piin - pinge kuklas ja peas, peapööritus,

peavalu, iiveldus, vahel lähevad kõrvad lukku, allapoole vaadata ei saa. Perearst arvas, et ega selle häda puhul ravi ei olegi. Kuid praeguses olukor-

ras muutub töökvaliteet juba küsitavaks, sest mõtted on kogu aeg enese-

tunde juures. Äkki siiski annab midagi ära teha? Ehk peaksin paluma suu-

nata end eriarsti vastuvõtule?

Tänan

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaelavalude põhjuseid võib olla mitmeid. Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos