kaelalüli? 17.04.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Paar päeva tagasi juhtus selline lugu, et pärast õlamassaaži lõppu, kui olin lõdvestunud, müksas masseerija mind kergelt keset selga, et nüüd on valmis... Kaelast käis läbi raksatus, nii et karjatasin. Süda läks natuke pahaks, ja kaelas seniajani väga ebameeldiv tunne, on ka kerge peavalu (ei oska muud moodi kirjeldada kui et kiirgab justkui oimukohtadesse) ja nõrkus/peapööritus. Kael ei valuta, aga on natuke kange. Kas peaksin ehk kaelast röntgenpildi teha laskma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks kindlasti teha. Ilmselt on kaelalülides hulgaliselt varasemaid muutusi mis aitaksid asja selgitada.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591
Neurodiagnostika