Pea pidev uimasus ja ringlus, vahest sellega kaasnedes ka see, et on süda paha 18.08.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen mures oma tervise pärast, käisin umbes kaks kuud tagasi perearstil pea tugeva ringluse ja uimasusega ja sel aeg veel puperdas süda(oli selline tunne, et hüppab rinnust välja, soovitas võtta südame puperdamisega panangini, mis ka aitas). Tehti vereanalüüsid mis olid korras, hiljem soovisin ka kilpnäärme proovi kuna suguvõsas sellega probleeme, oli ka see analüüs mul korras. Sooviksin teada millega on just seotud minu tugev pea uimasus ja ringlus ning miks ajab sellega seoses iiveldama ja ooksendama ? Vahet esineb ka kätevärinad. Rase ei ole. Olen ka noorena peale tugevalt haiget saanud oimukohta, millega arsti juurde ei pöördunud kas on võimalik, et see nüüd annab niiviisi tunda ja peab läbima mingid pea uuringud või on asi tõsisem ?
Aitäh vastamast!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kuna kaebused on üldist laadi ja esinevad paljude haigusseisundite korral, tuleks täpse vastuse saamiseks tulle neuroloogi vastuvõtule.

Tel. 6748591 (peale 30. aug.)

Dr. Ain Pajos