Kiiruse foobia 20.04.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! 2009 sattusin liiklusõnnetusse kus rullusin autoga üle katuse 3x. Peale seda õnnetust ei suuda ma enam autoga sõita kui keegi viibib minuga samas autos ja trassil ei suuda ma teha möödasõitu, et ei tekiks mingi tasakaaluhäire või mingi foobia. Kas see on tingitud sellest liiklusõnnetusest ja kuidas saan end aidata? Ma ei suuda isegi rattaga sõita kuigi väga tahaks ära õppida :)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Traumaatiline kogemus jätab mälujälje ja võib kutsuda esile samas situatsioonis olles kontrollile allumatuid sündmusega seotud foobiaid. Võtke ühendust psühholoogiga.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591