Puusaliigese põletik ja ravi 09.04.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on kõhuvalu, teatud tüüpi songa tuvastamiseks saadeti mind kompuutrisse. Songa ei leitud, kuid leiti midagi muud;-) Mul on selgroog kõver ja puusaliigese põletik. (paremal sakroiliidile viitav leid - parem SIL pilu kitsenenud, samas vähene subkonsraalne skleroos. Vähene torakolumbaarne sinitroskolioos). Taastusravi arst määras võimlemise ja laserravi.
Kas sama ravi oleks määranud ka neuroloog? (küsin sel põhjusel, et taastusravi arstile sattusin ekslikult, saatekiri oli neuroloogile).

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Neuroloog selgitab, kas kõhuvalu on seoses seljahaigusega. Ravi ei määrata ainult röntgenileiu alusel.

Dr. Ain Pajos