Pidev purjus tunne 02.03.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Probleem on selline, et esineb pidev uimasus, purjus tunne. Kõik ümber oleks nagu hägune või aeglane. Töötan arvuti taga ja sellel ajal probleemi ei tunne ehk ei häiri, kuid nii kui tõusen või liigun ringi on selline tunne nagu hakkaks minestama. Eriti hull on poodides ringi käimine, kus on palju tulesid, inimesi.

Olen palju lugenud ja uurinud teiste inimeste kohta kellel on samasugused sümptomid. Siiamaani pole leidnud ühtegi lahendust. Võimalikud põhjused pärmseene levik organismis, thyroid-i tase, lyme tõbi, kaelanärv ja TMJ (ing Temporomandibular Joint Disorder). Perearst ei taha nendest kuuldagi ja ütleb et "uuringutega tuleb jääda mõistusepiiridesse".
Palun abi kuidas edasi minna ja mida teha.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on siiski kroonilisest ärevusest tingitud närvisüsteemi regulatsioonihäire. EEG uuring oleks siiski kasuks. Helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos