Lihas ja liigeste valud 26.02.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere olen 25 aastane mees ja küsimus millega siiamaani abi ei ole saanud! Jookseb 5kuu kus on igapäevased lihas pinged ja liigese valud,mis kõik on koos selja valuga,5kuu jooksul 3korda on esinenud alaseja valu koos lihas pingetege mis on lõppenud ajutise alvatusega maas lamades käsi jalgu liigudada ei saa ja hingamine muutub raskeks, on käidud neuroloogi juures kus õeldi et on epilepsia ,perearstist siiani kasu ei ole olnud! Kui on võimalik äkki saaksite abi anda!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

KIrjelduse järgi on asi segane. Kas esineb ka teadvusekaotusi?
Helistage tel. 6748 591
Dr. Ain Pajos