Piinav kõrvetus- ja sügelustunne koos südamekloppimisega 23.11.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Aastat 5. tagasi hakkasin episoodiliselt tundma kõrvetustunnet vasakul, südame kohal ja alakõhus. Praeguseks on see juba igapäevane ja väga kurnav. Sellele on lisandunud südamekloppimine ja tugev ärevus ja aegajalt õhupuudus.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks läbida ka seedetrakti ja ka südameuuringud.

Dr. Ain Pajos