värin vasakus käes 25.08.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

2 aastat tagasi hakkas vasaku käe väikeses sõrmes värin. Nüüd on tugev värin terves vasakus käes. Tunnen, et vahel on käsi pinges. Ka teatud asendis, nt. vastu lauda on värin tugevam. Käe lihased tõmblevad nähtavalt.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Määratud on parkinsoni tõve vastana ravim. Kui paranemist ei ole, tuleks kohe teavitada ravi määranud arsti või tulla konsultatsioonile.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos