Lihasvalu turjal, kaela piirkonnas 02.06.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Mul on juba kuu aega lihasvalud selja (turja) ja kaela piirkonnas. Tegelen palju spordiga ja see füüsilise koormusest tulenev valu ei ole. Aegajal löövad jalalihased ka tuimaks kui pikemat maad jooksen. Aga peamine mure on valu seljal ja kaela piirkonnas. Algselt kahtlustasin puuki kuna eelmine suvi põdesi läbi borrelioosi ja sarnased sümptomid on nüüd. Tegin vereproovi ja borrelisoosi ei ole. Koormust taluvad lihased järjest vähem, (lihased tuimad) ja vastupidavus (pulss tõusnud)on ka tunduvalt vähenenud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaeladiski haiguse korral kiirgub valu esmalt peale kaela ka selga abaluu taha, hiljem ka õlga ja kätte. Võiks paluda perearstil teha rö ülesvõtted kaelalülidest ja tulla vastuvõtule.
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos