kehv enesetunne, pea "paks"... 01.05.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kehv enesetunne, pea "paks", aeg-ajalt on valulikud õlad, küünarnukid, samuti käe ja jalalihased.Aeg-ajalt valutab ka selg ja kael. Vahel erinevates kehapunktides (näiteks varvastes) kummalised valud, mis tulevad hetkega ja lähevad samuti hetkega. Juhtub ka et järsku lööb valu ühest varbast teise. Olen normaalkaalus, ei joo ei suitseta. Tööst tingituna viibin enamus ajast looduses ja tööst tingituna saan ka veidi üle keskmise füüsilist koormust. Söön kõike, igasugu allergiad puuduvad. Muid kaebusi, valud kusagil, vms.. puuduvad.(Vaid aastas kord paar külmetus, gripp) Enne kirjeldatud probleemi käisin arsti juures viimati teismelisena. Seni on selline asi varasematel kordadel ise mingi aja jooksul möödunud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Mingile kindlale neuroloogilisele haigusele toodud kaebused ei viita. Kuna valud eri liigestes, soovitan reumatoloogi konsultatsiooni.

Dr. Ain Pajos