valulik küünarnukk, käsivars ja sõrmed 18.03.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

nädal-kaks tagasi algas valu paremas küünarnukis, nüüd valu juba käsivarres ja sõrmed nõrgad ja surisevad, kätt valus liigutada pole. valu pigem küünarnukis ja randmes harvem

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui suriseb vaid 2 väiksemat sõrme on tegemist ulnaarnärvi kompressiooniga küünarliigese all. Tuleks vältida liigese paindesolekut ja toetamist kõva laua vastu - kandke spetsiaalset langetti. Kui aga liiges punetab ja paistetab, tuleks kohe külastada perearsti.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos