6.a laps krigistab öösiti tihti hambaid ja neelatab imelikult 02.02.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kurdab vahel et pea käib ringi ja pea valutab, seda siis 5.A -selt. Millest võib olla see krigistamine ja neelatamine koos. Kas 5.a-sel tohib ūüdse valutada pea.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Peavaludest migreenihood võivad alata juba lapseeas, aga see ei ole tüüpiline. Nii et tuleks külastada lasteneuroloogi. Tuleks konsulteerida ka kurguarstiga võimalike adenoidide suhtes (öised hammastekrigistamised).

Dr. Ain Pajos