Häired peas 16.12.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure. Põdesin umbes kuu aega mingit vastikut viirust millega kaasnesid nohu, kurguvalu, röga. Nüüd on need süptomid peaaegu kadunud, aga peas on hooti umbes selline tunne nagu kiikumisel tekib. Hoog kestab sekund või paar, vahel mitu korda järjest, päevas kümneid kordi. Aeg ajalt on ka väga nõrk valu peas. Küsimus on, kui tõsise asjaga tegu on? Kas peaksin kiiresti neuroloogi juurde pöörduma või ootama et asi läheb ise üle?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui kiikumistunne tekitab ka nähtavaid tasakaaluhäireid, tuleks külastada neuroloogi kohe. Kui tegemist on vaid subjektiivse aistinguga mis ei möödu mõne nädalaga ja häirib, tuleks ikka konsulteerida neuroloogiga.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos