ajuuuring 21.11.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mulle ei anna rahu minu olek.Olen pool aastat tundnud enda peas rõhuvat tunnet,viimasel paaril kuul ka teravaid torkeid peas.Need igapäevased Mul on hirmutav mõelda et seal peas on kasvaja ,..mul väike laps kes veel ema vajab

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Surve ja rõhumine peas viitavad tavaliselt kroonilisest ärevusest tingitud kaela ja skalbilihaste toonuse tõusule. Vereproovid ega peapildid siis selgust ei too. Tuleks külastada neuroloogi.
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos