Valusyndroom seljas 27.09.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Minul vahetati parema pölve liiges 17.09.2014 Pelgulinna Haiglas.Op. önnestus hästi liigese suhtes.Aga tuimestus syst selga ilmselt ei önnestunud,selles möttes,et tuimaks vöttis aga minule jäi valu opi järgselt pidevalt .Valu on alaseljas ja jalgades,eriti jalgade tagakyljed kuni labajala pöhjani ,mis on nagu "surnud".

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vajalik on neuroloogi läbivaatus ja tõenäoliselt ka lisauuringuid. Paluge perearstil teha rö. ülesvõtted nimmelülidest ja helistage seejärel tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos